O Nas

BusinessLearning.pl - to platforma szkoleniowa skupiająca specjalistów i ekspertów zaawansowanych dziedzin biznesu.

Oferujemy szkolenia dla przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych z certyfikacją w zakresie:


KADRA SPECJALISTÓW I EKSPERTÓW BUSINESSLEARNING.PL:

Łukasz Cieniak – Dyrektor Generalny BusinessLearning.pl

lcDyrektor Generalny – absolwent INP UW, przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi oraz projektami szkoleniowymi.

M: +48 664 484 218
biuro@businesslearning.pl

 • Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego INP.
 • Twórca wydawnictw prawnych i Prezes Zarządu kancelarii RBDO oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozpowszechniania Wiedzy o Ochronie Danych Osobowych
 • Współpracuje z renomowanymi kancelariami adwokackimi w Polsce, zapewniając optymalne kompetencje dla najbardziej zaawansowanych projektów prawnych.
 • Jako Dyrektor Generalny posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów korporacyjnych oraz instytucjonalnych w polskim i międzynarodowym środowisku.
 • Pasjonat szkoleń i dzielenia się wiedzą w zakresie zarządzania elementami prawnymi w organizacji – złożone zagadnienia prawne przedstawia w praktyczny sposób, przybliżając je czytelnie audytorium niekoniecznie z prawniczym wykształceniem.


  Hubert Jakubowski – Specjalista BHP, ekspert z uprawnieniami w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  JD1Wieloletni specjalista ds. BHP z dużym doświadczeniem w doborze narzędzi szkoleniowych i e-learningowych.

  szkolenia@businesslearning.pl

  • Doświadczenie w szkoleniach stacjonarnych w zakresie BHP dla dużych grup pracowniczych
  • Audytor i wdrożeniowiec dokumentacji BHP
  • Doświadczony specjalista w polskich i międzynarodowych firmach i instytucjach.
  • Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie BHP.
  • Realizuje doradztwo w zakresie BHP.
  • Posiada rozległe doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie szkoleń BHP
  • Trenerka w zakresie skomplikowanych materii prawa, która w jasny i czytelny sposób prezentuje nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia.  Karol Cieniak – Dyrektor Działu Prawnego


  Dyrektor Działu Prawnego  –  prawnik z bogatym doświadczeniem w zakresie wdrożeń systemów bezpieczeństwa informacji w polskich i międzynarodowych organizacjach.

  M: +48 666 335 207
  faq@rbdo.pl

  • Absolwent Kolegium Prawa Akademii im. Leona Koźmińskiego specjalizacji Europejskie i Polskie Prawo Gospodarcze i Finansowe
  • Uczestnik Studiów Podyplomowych „Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji i inspektora ochrony danych” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (PAN).
  • Specjalista Prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Wieloletni praktyk w zakresie audytów i wdrożeń systemów ochrony danych osobowych w polskich i międzynarodowych organizacjach.
  • Twórca autorskich materiałów wdrożeniowych w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz e-szkoleń w tym obszarze tematycznym.
  • Autor publikacji: Ochrona danych osobowych pod kontrolą (2015), Opracowanie Rozporządzenia UE z 27 kwietnia 2016 r. (2016)
  • Prowadzi szkolenia w niezwykle zaangażowany sposób. Płynnie wiąże wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami oraz z przykładami wdrożeń w organizacjach, czyniąc dla nich najtrudniejsze kwestie ciekawymi i zrozumiałymi.


  Joanna Dobkowska – adwokat, ekspert prawa gospodarczego

  JD1Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, ekspertka w zakresie wdrożeń ochrony danych osobowych z wieloletnią praktyką.

  j.dobkowska@rbdo.pl

  • Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Mediator
  • Audytor i wdrożeniowiec w zakresie systemów ochrony danych w polskich i międzynarodowych firmach i instytucjach.
  • Specjalistka w zakresie doradztwa ABI – Administratora Bezpieczeństwa Informacji.
  • Realizuje doradztwo w zakresie specjalizacji prawa konsumenckiego, tworzenia regulaminów e-commerce.
  • Posiada rozległe doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz sprawach związanych z tworzeniem, funkcjonowaniem i przekształcaniem spółek z udziałem kapitału polskiego i zagranicznego, oddziałów i przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych, fundacji i stowarzyszeń.
  • Trenerka w zakresie skomplikowanych materii prawa, która w jasny i czytelny sposób prezentuje nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia.
  Grupa Incaso Group Sp. z o.o. –  eksperci w zakresie wdrożeń procedur przeciwdziałaniu praniu pieniędzy (AML)

  JD1Incaso Group to doświadczony zespół ekspertów z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i doradztwa biznesowego.

  wojciech@incasogroup.pl

  • Zespół posiada ponad 12-letnie doświadczenie we wdrożeniach procedur przeciwdziałania pieniędzy w instytucjach obowiązanych.
  • Firma zapewnia bezpieczeństwo podczas procesu wdrożeń, a wszelkie informację są chronione klauzulami NDA.
  • Wdrażane rozwiązania spełniają standardy ISO 27001 oraz normy bezpieczeństwa danych GIODO.
  • Klienci firmy po wdrożeniach mają pewność właściwych rozwiązań zapewniając bezpieczeństwo firmie i kontrahentom.
  • Rozwiązania są zawsze zbalansowane pomiędzy spełnieniem ustawowych obowiązków a ograniczeniem procedur.
  • Incaso opracowało innowacyjne rozwiązania i produkty e-szkoleniowe, które znacząco obniżają koszty wdrożenia procedur AML.
  • Doświadczony zespół zawsze służy ekspercką wiedzą i doradztwem w zakresie wdrożeń i prawidłowych interpretacji.
   .


  Biuro Obsługi Klienta BusinessLearning.pl

  ul. Kopalniana 22A/7
  01-321 Warszawa

  biuro@businesslearning.pl

  Tel.: +48 664 484 218

  Legis Profile Sp. z o.o.
  NIP: 522-302-50-86
  KRS: 0000549436

   

  Godziny pracy: 9.00 – 17.00

  W celu usprawnienia kontaktu z RBDO, prosimy o kontakt na Infolinię

  – (22) 487 86 70

  Pod numerem Infolinii można uzyskać informacje o ustawie o ochronie danych osobowych, obowiązku rejestracji zbiorów danych, wdrożeniach RBDO. 

   
  Godziny pracy: 9.00 – 17.00
  W celu usprawnienia kontaktu z RBDO, prosimy o kontakt na Infolinię
  – (22) 487 86 70
  Pod numerem Infolinii można uzyskać informacje o ustawie o ochronie danych osobowych, obowiązku rejestracji zbiorów danych, wdrożeniach.
   
  Kierownictwo:
  Łukasz Cieniak
  Dyrektor Generalny
  Tel.: +48 664 484 218
   
  Zespół Prawny:
  Dyrektor Działu Prawnego
  Karol Cieniak
  Joanna Dobkowska
  Adwokat przy ORA w Warszawie

  Eksperci BHP:
  Hubert Jakubowski
  Specjalista ds. BHP


  Opinie o szkoleniach i wdrożeniach 


  Agnieszka Bergier-Klohes, Manager ds. sprzedaży i produktu SPLAST TRAVEL Sp. z o .o., Uniglobe Global Partner

  Materiały otrzymane od Państwa postrzegamy jako przygotowane na najwyższym poziomie zarówno jeśli chodzi o treści merytoryczne jak i podział funkcjonalny. W oparciu o Państwa materiały stworzyliśmy bardzo klarowną politykę wewnątrz naszej firmy, uporządkowaliśmy wszystkie obszary zarówno w części teoretycznej jak i zastosowań praktycznych. Materiały wyczerpały wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mieliśmy przed implementacją polityki ochrony danych, pozwoliły wprowadzić pewne niezbędne procesy oraz z sukcesem zamknąć projekt RBDO z początkiem roku 2015. Dziękujemy również za pomoc merytoryczną, możliwość stałego kontaktu podczas trwania projektu oraz wsparcie „po sprzedażowe”. Z przyjemnością rekomendujemy Państwa usługi.

  Katarzyna Wojak, Specjalista HR w firmie Molex Sp. z o.o. (uczestniczka szkolenia RBDO w dniach 27-28 lutego 2017)

  Szkolenie bardzo pomocne, zwłaszcza gdy przepisy ulegną zmianie. Dużo praktycznych przykładów, co ułatwia zrozumienie trudnych kwestii.

  Katarzyna Wojak, HR Manager w firmie Arctic Paper Kostrzyn S.A. (Uczestniczka szkolenia RBDO w dniach 27-28 lutego 2017)

  Wszystkie tematy zostały wyczerpująco wyjaśnione. Prowadzący na bieżąco rozwiązywali problemy uczestników, bazując jednocześnie na konkretnych przykładach. Najlepsze szkolenie z tego zakresu, w których uczestniczyłam!


  Łukasz Cieślik, Kierownik ds. Kontroli Jakości w firmie RAVEN Sp. z o.o. (Uczestnik szkolenia RBDO w dniach 27-28 lutego 2017)

  Szkolenie zostało profesjonalnie przygotowane, a prezentowany materiał spełniał moje oczekiwania, szkolenie z całą pewnością podniosło moje kompetencje i umiejętności w zakresie ochrony danych osobowych.


  Piotr Dobrowolski, HR Manager oraz Piotr Kiedrowski IT Manager w firmie Valmet Automotive Sp. z o.o.

  Szkolenie zostało przeprowadzone zwięźle i profesjonalnie. Zawierało wszystkie niezbędne informacje.


  P.H.U OMEGA Marcin Jasek

  Materiały przygotowane przez RBDO są przejrzyste, dokładne i bardzo szczegółowe. Załączone instrukcje wdrożeń oraz wypełniania dokumentów są zrozumiałe i nie nastręczają problemów w ich wykonaniu. Dodatkowym atutem jest ciągła konsultacja, podczas której Pracownicy RBDO starają się wytłumaczyć pojawiające się niejasności, a co najważniejsze podchodzą do każdego Klienta indywidualnie co stanowi ogromny atut przy współpracy.


  Borys Bojańczyk Dyrektor NEOPROGRESBUD

  Pozytywnie oceniamy zakupiony komplet dokumentacji RBDO. Za realnie niewielki koszt otrzymaliśmy kompletne i przejrzyste narzędzie, dzięki któremu wdrożony został system zgodny z obowiązującymi przepisami, często trudnymi w interpretacji dla osób nie zajmujących się wcześniej tymi zagadnieniami. W naszej opini polecamy rozwiązanie zaproponowane przez Zespól RBDO.


  Daniela Stoltmann „STOL-FIN” s.c.

  Niniejszym potwierdzam, ze wdrożenie dokumentacji prztwarzania danych osobowych przebiegło prawidłowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych w tym temacie materiałów. Zostały one przygotowane profesjonalnie i zarazem w sposób bardzo przejrzysty i cztelny. Z pozdrowieniami Daniela Stoltmann „STOL-FIN” s.c.


  Dariusz Sobczak, Kierownik Działu Informatyki Drogowa Trasa Średnicowa S.A.

  Otrzymane materiały oceniam jako rzetelnie i profesjonalnie przygotowane. Doceniam także udzieloną mi mailowo odpowiedź na pytanie chociaż nie wykupiłem usługi konsultacyjno/wdrożeniowej.


  Piotr Sławomir Szabat, Spółdzielnia Kółek Rolniczych

  Materiały porządnie przygotowane merytorycznie, do każdej kwestii znajdziecie stosowne wyjaśnienie, bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny w razie wątpliwości i pytań . Wykorzystałem w firmie i jestem bardzo zadowolony. Zaoszczędziłem wiele czasu i pieniędzy.  Elżbieta Rolbiecka, Kierownik Administracji, Fundacja „Wspólnota Gdańska”

  Materiały RBDO są na tyle przejrzyste, że nawet osoba nie posiadająca wiedzy na temat bezpieczeństwa danych spokojnie poradzi sobie z wdrożeniem systemu ochrony oraz polityką bezpieczeństwa danych. Warto było zainwestować niewielką relatywnie kwotę na zakup materiałów w Państwa firmie w miejsce drogich szkoleń.


  Doradca Podatkowy, Marek Płoszaj, Biuro Rachunkowe

  Dostarczone materiały są uporządkowane w folderach, dzięki czemu łatwo odnajduje się interesujący temat. Instrukcje są napisane zwięźle, co sprawia, że wypełnienie dokumentów nie stanowi problemu. Wszystkie pozostałe materiały są napisane w sposób przejrzysty i zrozumiały dla czytelnika


  Nasza lokalizacja

  BusinessLearning.pl
  BusinessLearning.pl
  Biuro obsługi BusinessLearning.pl
  ul. Kopalniana 22a/7
  01-321 Warszawa
  Telefon
  664484218

  Godziny Otwarcia:
  9-17


  Zapraszamy do współpracy!